Mobilna wulkanizacja Zielonka

Złapałeś gumę? Spotkała Cię awaria auta w Zielonkach nieopodal Warszawy? Mobilna wulkanizacja Zielonka to rozwiązanie stworzone dla Ciebie! Z naszej pomocy możesz skorzystać nie tylko w przypadku problemów wulkanizacyjnych, ale również usterek samochodu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24h/ na dobę. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przyjedziemy i udzielimy Ci fachowej pomocy. Oprócz wymiany opon i naprawy ogumienia, dysponujemy także firmową lawetą, którą w razie potrzeby możemy przetransportować Twój samochód do naszego warsztatu. O nic nie musisz się martwić. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń- Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904.

Zielonki znajdują się w powiecie warszawskim zachodnim. Mimo, że nie leżą ścisłym centrum Warszawy, to jednak stosunkowo bliska odległość wielu dróg i ruchliwych ulic, bardzo często staje się przyczyną korków, kolizji i stłuczek. Czy wiesz, że skutecznym i sprawdzonym rozwiązaniem w tej sytuacji jest mobilna wulkanizacja Zielonka? Korzystając z usług naszej firmy, zyskujesz pewność i gwarancje szybkiej i solidnej naprawy każdej awarii. Nasz mobilny serwis Emikal to przede wszystkim fachowa i profesjonalna wymiana opon w miejscu wyznaczonym przez klienta. Co istotne? Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, bowiem znacznie łatwiej jest zaplanować pracę, a klienci nie muszą wygospodarować czasu na dojazd, co jest dzisiaj naprawdę dogodnym rozwiązaniem. Posiadamy nowoczesny sprzęt, narzędzia oraz specjalne samochody, jeśli zajdzie taka potrzeba przywieziemy Ci paliwo oraz pomożemy odpalić Twój samochód. Nasza firma to kompleksowe usługi powiązane z oponami i kołami. Jeśli zależy ci na szybkiej pomocy- nie zastanawiaj się dłużej, skontaktuj się z mobilną wulkanizacją Zielonka!

Dbamy o klienta i robimy wszystko, by sprostać jego oczekiwaniom, skracamy zatem czas wykonywania usług, dojeżdżamy zarówno na miejsce usterek jak i do domu klienta. Nasz bogaty asortyment oraz wiedza to świetna odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług mobilnej wulkanizacji Zielonka!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku