Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ

Znajdujesz się obecnie na w dzielnicy Praga Północ w Warszawie i Twój samochód uległ awarii, bądź potrzebujesz wymiany opon? W naszej ofercie znajdziesz szeroki pakiet usług! Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ oferuje profesjonalną wymianę opon, wyważanie kół, a także kompleksową naprawę wielu awarii pojazdu. Oferujemy również możliwość skorzystania z firmowej lawety. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, szczególnie jeśli naprawa usterki we wskazanym przez klienta miejscu jest niewystarczająca! Jeśli potrzebujesz pomocy w nagłych wypadkach- zadzwoń: Serwis Stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904. Działamy sprawnie, szybko i bezpiecznie, nasi serwisanci dojadą na miejsce, dzięki czemu nie ma konieczności wizyty w serwisie! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i ustalenia szczegółów.

Praga Północ to leżąca po wschodniej stronie Wisły dzielnica Warszawy. Graniczy z Targówkiem, Białołęką oraz Pragą Południe. Co warto mieć na uwadze? To, iż jest to bardzo ruchliwy obszar Warszawy, na którym spotkać można wiele dróg o sporym natężeniu ruchu, mostów a także bloków i osiedli. Wszystkie powyższe czynniki wpływają na to, iż w Pradze Północ jest spory ruch. Niestety jest to również dzielnica narażona na wiele kolizji i wypadków, dlatego tym bardziej warto skorzystać z usług profesjonalnej mobilnej wulkanizacji Warszawa Praga Północ. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie, oferujemy nie tylko wymianę ogumienia, ale również kompleksową pomoc w wielu, innych sytuacjach. W przypadku kolizji, stłuczki serwis Emikal oferuje także lawetę, dzięki czemu Twój samochód zostanie w bezpieczny sposób przetransportowany do naszego serwisu. Co więcej? Nasza firma to naprawdę rozbudowana pomoc drogowa, w razie potrzeby nasi pracownicy dojadą na miejsce postoju, dostarczając paliwo oraz udzielając pomocy przy odpaleniu Twojego samochodu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż nasze usługi dotyczą zarówno samochodów osobowych jak i tirów. Wiedząc jak bardzo istotna jest odpowiednia jakość usług, korzystamy z najlepszych rozwiązań i materiałów, dzięki czemu zyskaliśmy bardzo dobrą opinię wśród klientów!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ to naprawdę nieoceniona pomoc wielu awaryjnych i kryzysowych sytuacjach, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem. Postaw na skuteczne i szybkie działanie, wiedzę oraz doświadczenie fachowców!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku