Mobilna wulkanizacja Radzymin

Znajdujesz się w Radzyminie? Twój samochód doświadczył kolizji, usterki bądź potrzebuje wymiany opon? Mobilna wulkanizacja Radzymin to rozwiązanie wszystkich twoich problemów w trasie! Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wulkanizacji, między innymi: wymianę oraz naprawę ogumienia a także profesjonalną naprawę usterek i awarii samochodów ciężarowych i osobowych. Stawiając na naszą firmę, możesz być pewny najwyższej jakości obsługi oraz szybkiej i solidnej naprawy! Mobilny serwis opon Emikal jest wyposażony lepiej niż nie jedna wulkanizacja stacjonarna! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, lawetą, dzięki której w razie zaistniałej potrzeby możemy przetransportować Twoje auto do naszego serwisu! Zapoznaj się z szczegółowo z naszą ofertą i zadzwoń- Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Zapraszamy.

Radzymin to miasto leżące w powiecie wołomińskim, znajduje się w bliskiej odległości od Wołomina oraz samej Warszawy. Blisko Radzymina przebiega wiele ruchliwych ulic, spotkać tutaj można bardzo wiele osiedli oraz centrów handlowych. Taka sytuacja i bardzo sprzyja występowaniu korków, stłuczek oraz kolizji. Mobilna wulkanizacja Radzymin to kompleksowa pomoc 24h na dobę. Czekamy na Twój telefon, gdy tylko zgłosisz awarię, wyjeżdżamy natychmiast aby udzielić Ci potrzebnej pomocy. Naszą główną ideą jest przede wszystkim dyspozycyjność oraz otwartość na potrzeby klientów. Specjalizujemy się w naprawie opon, udzielamy również fachowej pomocy w przypadku problemów z odpaleniem samochodu. To nie wszystko! Jeśli klient potrzebuje, możemy dowieźć paliwo we wskazane miejsce. Mobilna wulkanizacja Radzymin to niewątpliwie odpowiedź na potrzeby klientów! Wystarczy, że zadzwonisz i zgłosisz usterkę! Dzięki Emikal zyskasz nie tylko czas, ale również pieniądze, ponieważ oferujemy naprawdę atrakcyjne ceny!

Wybierając mobilną wulkanizację Radzymin, otrzymujesz pomoc drogową w pełnym zakresie! Uszkodziłeś koło i nie wiesz do kogo zadzwonić? Odpowiedzią na to pytanie jest wybranie numeru telefonu do naszego mobilnego serwisu opon, który przyjedzie do Ciebie i wykona wszystkie usługi związane z ogumieniem oraz kołami. Zadzwoń natychmiast i wezwij nas do siebie. Przyjedziemy tak szybko jak to tylko możliwe!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku