MOBILNA WULKANIZACJA

Bezpośredni kontakt
do serwisu mobilnego 512 965 904

Posiadamy w swojej firmie profesjonalnie przygotowany pojazd mobilny, która ma zamontowane na sobie wszystkie urządzenia wulkanizacyjne niezbędne do obsługi pojazdów w miejscu awarii, zamieszkania, bądź pracy. Dojeżdżamy do klienta w każde miejsce na terenie województwa mazowieckiego i świadczymy usługi z zakresu:

– Naprawy opon

– Wymiany opon

– Wyważenia kół

– Odkręcenia każdej „zapieczonej” lub uszkodzonej śruby w kole (nawet bez zapieczenia antykradzieżowego)

U nas zapłacisz kartą
Cenę za Dojazd poza obszar Warszawy ustalamy telefonicznie

Wulkanizacja mobilna

            W czasie podróży możemy napotkać różne trudności, związane z niespodziewanymi usterkami naszego samochodu. Firma Emikal powstała z myślą o szybkiej pomocy dla podróżnych na terenie Warszawy i okolic.

Szukasz mobilnej wulkanizacji? Dobrze trafiłeś!

Nasz zespół doświadczonych mechaników szybko i sprawnie upora się z każdym napotkanym problemem. Nowoczesny sprzęt oraz nieszablonowe rozwiązania pozwalają na działania na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zapewnianie bezpieczeństwa na drogach, poprzez szybkie oraz skoordynowane działania. Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu każdy kierowca otrzyma odpowiednią pomoc.

Sezon się zmienia? Zadzwoń do mobilnego serwisu opon

Zmiana opon wiąże się bardzo często z dojazdem do warsztatu oraz czekaniem w długich kolejkach. Nie chcemy żebyś tracił czas na takie działania, dlatego przyjedziemy na miejsce w umówionym terminie i zmienimy opony na miejscu, dzięki czemu nie będziesz musiał nigdzie dojeżdżać.

Dopasujemy, wyważymy oraz naprawimy opony, a jeżeli sytuacja tego wymaga, doradzimy co zrobić. Klienci zawsze uzyskają od nas pomoc na najwyższym poziomie.

Potrzebujesz fachowców którzy przyjadą na miejsce i zajmą się usterką?

Nasze działania są skierowane głównie na Warszawę, jednak obsługujemy również okoliczne miejscowości. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu nasza praca jest znacznie szybsza oraz bezpieczna. Ponadto cały czas kształcimy się oraz szkolimy, aby być na bieżąco w kwestiach technologicznych. Nie działamy szablonowo, ponieważ wiemy, że każde zadanie jest inne, dlatego zawsze staramy się znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji. Profesjonalne podejście, szybkie działanie oraz doskonalenie się, gwarantuje, że nasza pomoc jest na najwyższym poziomie.

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku