Mobilna wulkanizacja Warszawa Ochota

Potrzebujesz szybkiej i sprawnej pomocy wulkanizacyjnej? Znajdujesz się w Warszawie Ochota? Mobilna wulkanizacja Warszawa Ochota to pełen profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług! Co więcej? To nie tylko pomoc z zakresu wulkanizacji, ale także naprawa drobnych usterek, awarii pojazdów. Emikal to doświadczony zespół najlepszych specjalistów swoim fachu. Działamy bardzo szybko i z dużą skutecznością, dzięki czemu możemy pochwalić się pozytywną opinią wśród naszych klientów. Jeśli potrzebujesz wymiany opon, bądź przytrafiła Ci się inna kolizja na drodze, jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia- 24h/ na dobę! Wystarczy, że zadzwonisz: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904. Skontaktuj się z nami!

Ochota to jedna dzielnic Warszawy, która znajduje się w po zachodniej stronie Wisły, praktycznie w centrum miasta. Ochota leży w bardzo bliskiej odległości od Mokotowa, Śródmieścia, Włoch oraz Woli. Takie usytuowanie oraz duża liczba mieszkańców sprawia, iż jest to dzielnica dość sporym natężeniu ruchu. Duży ruch bardzo często staje się też przyczyną wielu wypadków i kolizji. Mobilna wulkanizacja Warszawa Ochota to pomoc drogowa, która jest świetnym rozwiązaniem w wielu różnych sytuacjach! Kompleksowo i rzetelnie podchodzimy do swoich obowiązków, specjalizujemy się w wymianie opon, ale oferujemy także inne usługi. Swoim klientom proponujemy tylko i wyłącznie nowoczesne, wygodne i komfortowe rozwiązania. Jeśli znajdziesz się w trudnej, kryzysowej sytuacji, będziesz potrzebować szybkiej pomocy drogowej. Pamiętaj, że nasi doświadczeni specjaliści, wulkanizatorzy służą Ci zawsze fachową pomocą! Powinieneś wiedzieć, że oferta Emikal dotyczy zarówno samochodów osobowych jak i ciężarowych. Zastanawiasz się co jeszcze możesz oczekiwać w ramach pomocy Mobilnej wulkanizacji Warszawa Ochota? W sytuacji, jeśli naprawa na usterki na miejscu bądź wymiana opon nie jest wystarczająca, nasi pracownicy bezpiecznie i szybko przetransportują Twój pojazd do naszego serwisu. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu wyposażeniu firmowych samochodów.

Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji, w razie potrzeby dostarczymy paliwo oraz odpalimy samochód. Mobilna wulkanizacja Warszawa Ochota dojedzie na miejsce od razu po otrzymaniu zgłoszenia o usterce. Jeśli napotkała Cię awaria ogumienia w drodze, zadzwoń po nasz serwis mobilny. Naprawimy sprawnie każdą usterkę, dzięki czemu szybko wyruszysz w dalszą drogę!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku