Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursus

Doświadczyłeś awarii ogumienia? Zepsuł Ci się samochód? Nie zastanawiaj się dłużej- zadzwoń: Serwis stacjonarny– 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Nasza oferta to szeroki pakiet usług, które obejmują przede wszystkim wszelkie naprawy wulkanizacyjne tj. naprawę ogumienia, wymianę opon, wyważanie kół oraz wiele innych napraw drobnych usterek samochodów. Co więcej? Jeśli twój samochód potrzebuje dogłębnej analizy oraz bardziej zaawansowanej naprawy, to nasi specjaliści zajmą się jego bezpiecznym transportem do serwisu. Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursus to najwyższa jakość obsługi! Pełen profesjonalizm oraz kompleksowość sprawiła, że dzisiaj możemy pochwalić się bardzo dobrą opinią klientów, którzy już skorzystali z naszych usług i w razie potrzeby wracają do nas. Potrzebujesz fachowej pomocy drogowej? Skontaktuj się z nami!

Warszawska dzielnica Ursus leży na zachodzie Warszawy, mimo iż nie wyróżnia się ona zbyt mega dużym natężeniem ruchu jak same Centrum, to niestety również i tutaj dochodzi do stłuczek i wypadków. Znalazłeś się w trudnej sytuacji i Twój samochód uległ wypadkowi? Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursus czeka na Twój telefon! Specjalizujemy się w naprawach wulkanizacyjnych, aczkolwiek oferujemy również pomoc w przypadku problemów z odpaleniem auta. Jeśli zabrakło Ci paliwa, bez problemu dowieziemy je we wskazane  miejsce! Nasi eksperci czuwają całą dobę, a po odebraniu zgłoszenia natychmiast udają się na miejsce zdarzenia. Wyróżnia nas szybkość działania, staranność oraz bogate doświadczenie. Dzięki Emikal nie musisz martwić się w jaki sposób poradzisz sobie, kiedy awaria ogumienia przytrafi Ci się np. wieczorową porą lub w nocy. Posiadamy wszystkie niezbędne sprzęty, akcesoria oraz maszyny potrzebne do wykonywanej usługi, dzięki czemu nasz zespół szybko i solidnie może ją wykonać.

Jeśli potrzebujesz pomocy fachowca- nie wahaj się dłużej, skontaktuj się z nami! Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursus oferuje natychmiastową naprawę ogumienia samochodu, bez względu na to gdzie się znajdujesz! Dzięki mobilnemu serwisowi opon zyskujesz pewność i gwarancje błyskawicznej naprawy uszkodzonych elementów Twojego samochodu!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku