Mobilna wulkanizacja Warszawa Bemowo

Jesteś na warszawskim Bemowie i masz problem z odpaleniem samochodu? Złapałeś gumę i nie wiesz co robić? Skorzystaj z profesjonalnych usług mobilnej wulkanizacji Warszawa Bemowo! To rozwiązanie niezwykle korzystne, bowiem korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szybką i skuteczną pomoc doświadczonych wulkanizatorów. Emikal oferuje zarówno wymianę opon, naprawę ogumienia w samochodach osobowych oraz ciężarowych jak i naprawy wielu drobnych usterek i awarii. Masz dość marnowania czasu czekając w kolejkach? Zaufaj nam- zajmujemy się kompleksowym serwisowaniem opon przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą- Serwis stacjonarny: 504 692 051 bądź Serwis mobilny: 512 965 904. Zapraszamy!

Warszawa Bemowo to dzielnica, która leży w północno wschodniej części Warszawy. Bemowo graniczy z Żoliborzem, Bielanami, Wolą, Ursusem oraz Warszawą Włochy. To miejsce, które charakteryzuje bardzo duży ruch na drogach. Co więcej? To także dzielnica, w której znajduje się duża ilość osiedli, bloków a także innych sklepów i centrów handlowych. Podobnie jak w innych częściach Warszawy tak i również tutaj dochodzi często do stłuczek i kolizji, dlatego tym bardziej warto korzystać z Mobilnej wulkanizacji Warszawa Bemowo. To jedyna w swoim rodzaju, kompleksowa pomoc na najwyższym poziomie! Nasi doświadczeni wulkanizatorzy zajmą się naprawą bądź wymianą opon w Twoim samochodzie, dowiozą paliwo we wskazane miejsce a w razie potrzeby przetransportują auto do naszego serwisu. Co istotne? Posiadamy nowocześnie wyposażoną flotę, dzięki której możemy bardzo szybko dotrzeć na miejsce zdarzenia a ty nie musisz czekać długo na pomoc drogową. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24h/ na dobę!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Bemowo to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie! Jeśli zależy Ci na szybkiej i sprawnej naprawie- nie zastanawiaj się dłużej! Mobilny serwis wulkanizacyjny Emikal oferuje szeroki pakiet usług w zakresie naprawy opon w Twoim regionie. Dojeżdżamy we wskazanie przez klienta miejsce. Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku