Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursynów

Przebywasz obecnie na Ursynowie? Masz problem z kołem, potrzebujesz pomocy profesjonalnych wulkanizatorów? Nie czekaj dłużej, zapoznaj się z naszą ofertą! Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursynów to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie! Nasz doświadczony zespół pracowników zajmie się kompleksowo nie tylko wymianą ogumienia Twojego samochodu, ale również udzieli fachowej pomocy w wielu innych przypadkach. Serwis Emikal oferuje skuteczną pomoc w naprawach drobnych awarii i usterek samochodów osobowych oraz tirów. Jeśli potrzebujesz szybkiej i sprawnej pomocy wulkanizacyjnej- wystarczy, że zadzwonisz: Serwis stacjonarny- 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904. Wybierając usługi naszej firmy, możesz być pewny nie tylko najwyższej jakości obsługi, ale prze wszystkim skutecznego rozwiązania Twoich problemów. Działamy na terenie Ursynowa, dojeżdżając we wskazane przez klienta miejsce!

Należy zaznaczyć, iż Ursynów to spora dzielnica, która leży na południu Warszawy, graniczy z Wilanowem, Mokotowem oraz Warszawą Włochami. Ursynów to również bardzo rozwinięta dzielnica stolicy kraju, można w niej znaleźć naprawdę wiele osiedli, mieszkań, bloków oraz centrów handlowych. Co istotne? Jest to także dzielnica, którą zamieszkuje bardzo wiele osób, a zarazem miejsce pełne samochodów. Duże natężenie ruchu sprawia, że dosyć często dochodzi do mniejszych czy większych stłuczek i kolizji. Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursynów oferuje pomoc wulkanizacyjną w pełnym zakresie. Co więcej? Nasza firma specjalizuje się nie tylko w naprawie opon samochodów, ale także udziela pomocy w przypadku wypadków na drodze. Najczęściej wykonujemy drobne naprawy we wskazanym przez klienta miejscu, jednak w razie konieczności, oferujemy bezpieczny transport auta do naszego mobilnego serwisu. Bardzo cenimy sobie dobrą opinię, dlatego też stawiamy przede wszystkim na satysfakcje klientów. Chętnie służymy pomocą w każdej sytuacji, oferujemy także dowóz paliwa oraz kompleksową pomoc w przypadku problemów z odpaleniem samochodu. Posiadamy specjalnie przygotowany sprzęt oraz lawety, dzięki czemu możemy wykonywać wszystkie usługi u klienta pod domem, w miejscu awarii lub pod siedzibą firmy!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursynów to świetne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku nagłych awarii na drodze. Działamy każdego dnia przez 24h/na dobę, dojeżdżamy na miejsce od razu po otrzymaniu zgłoszenia o usterce! Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i do firm. Zawsze służymy pomocą i jesteśmy pod telefonem! Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku