Mobilna wulkanizacja Stanisławów

Znajdujesz się w podwarszawskim Stanisławowie i doświadczyłeś kolizji auta? Mobilna wulkanizacja Stanisławów jest to nie tylko profesjonalna pomoc z zakresu wymiany opon bądź wyważania kół. Jesteśmy w stanie naprawić także inne, drobne awarie i usterki, a jeśli okaże się ona na tyle poważna, że zajdzie potrzeba serwisowania, to w bezpieczny sposób przetransportujemy Twój samochód do naszego serwisu! Jeśli jest Ci potrzebna natychmiastowa pomoc drogowa- nie zastanawiaj się dłużej, skontaktuj się z Emikal– Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904. Co istotne? Wybierając naszą firmę, oszczędzisz nie tylko czas ale również pieniądze! Usługi jakie świadczmy dostępne są po bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Stanisławów leży nieopodal Warszawy, w powiecie mińskim. Warto dodać, że miejscowość leży przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 50 oraz drogi wojewódzkiej 637. Mimo, iż Stanisławów nie znajduje się w samym centrum stolicy kraju, to jednak również tutaj obecny jest spory ruch na drodze. Jest to spowodowane bliską obecnością dróg krajowych. Z tego też powodu bardzo często dochodzi tutaj do mniejszych bądź większych kolizji. Jednak jeśli postawisz na mobilną wulkanizację Stanisławów– nie musisz się martwić o nic! Nasi doświadczeni eksperci przyjadą we wskazane przez Ciebie miejsce najszybciej jak to tylko możliwe! Co więcej? Udzielimy fachowej pomocy wulkanizacyjnej, naprawimy ogumienie Twojego samochodu, a także zajmiemy się naprawą usterek. Oferta Emikal to naprawdę szeroki zakres usług, jeśli nagle zabraknie Ci paliwa, lub zgaśnie auto- wystarczy ze skontaktujesz się z nami! Nasz priorytet to szybkie działanie oraz satysfakcja i zadowolenie klientów. Szybkie rozwiazywanie problemów jest możliwe dzięki nowoczesnemu wyposażeniu serwisu!

Mobilna wulkanizacja Stanisławów oferuje kompleksową obsługę nie tylko pojedynczych aut, ale również całych flot pojazdów! Pamiętaj, że wybór naszej firmy to bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie, to pewność że auta znajdują się pod opieką najlepszych specjalistów. Wybierz jakość, precyzję i solidność! Zapraszamy.

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku