Mobilna wulkanizacja Kobyłka

Znajdujesz się w Kobyłce i zepsuł Ci się samochód lub miałeś wypadek, a może uszkodzeniu uległy opony Twojego auta? Mobilna wulkanizacja Kobyłka to profesjonalna pomoc na najwyższym poziomie! Oferta mobilnego serwisu opon dotyczy zarówno wszelkich napraw związanych z ogumieniem, jak i naprawy nagłych awarii i usterek. Co warto mieć na uwadze? To, iż nasze usługi skierowane są nie tylko do właścicieli samochodów osobowych, ale również do ciężarowych. Pracujemy całą dobę i dojeżdżamy na miejsce zdarzenia błyskawicznie. W razie poważniejszej awarii przetransportujemy Twój samochód do serwisu. Nie czekaj, zadzwoń do Emikal– Serwis stacjonarny: 504 692 051 bądź Serwis mobilny: 512 965 904.

Kobyłka to miasto, które leży w powiecie wołomińskim w stosunkowo bliskiej odległości od Warszawy. Miasto znajduje się na Nizinie Mazowieckiej, w pobliżu wielu dróg i ulic, centrów handlowych i osiedli. Niestety ma to odbicie w dość dużym natężeniu ruchu jaki można zaobserwować w Kobyłce. To wszystko sprawia, że występuje tutaj wzmożone ryzyko różnych kolizji, stłuczek oraz wypadków. W tej sytuacji często niezbędna okazuje się być pomoc drogowa. Mobilna wulkanizacja Kobyłka to doświadczony zespół wulkanizatorów, którzy świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie! Jesteś w trasie i pęka opona? Oferujemy szybką pomoc związaną z serwisem, wulkanizacją opon oraz innymi problemami napotkanymi na trasie. Oprócz pomocy na trasie, możemy również dojechać do domu klienta i tam po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wymienić, wyważyć lub zamontować opony. Oferujemy również pomoc jeśli Twój samochód nie chce odpalić, korzystamy z nowoczesnych narzędzi i sprzętów, dzięki którym żadna usterka nie jest nam straszna!

Mobilna wulkanizacja Kobyłka to innowacyjne rozwiązanie skrojone przede wszystkim na potrzeby współczesnego klienta. Dla nas liczy się szczególnie szybki dojazd do wskazanego miejsca oraz sprawne i skuteczne usunięcie usterki. Profesjonalizm, szybkość reakcji oraz zdobyta wiedza i doświadczenie to najważniejsze cechy, dzięki którym zdobywamy zaufanie naszych klientów. Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy mobilnego serwisu opon- skontaktuj się z nami!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku