Mobilna wulkanizacja Warszawa Żoliborz

Oferujemy kompleksową pomoc wulkanizacyjną w warszawskiej dzielnicy Żoliborz, przez 7 dni w tygodniu, 24h/ na dobę! Jeśli Twój samochód uległ awarii bądź potrzebujesz natychmiastowej pomocy wulkanizatorów, to mobilna wulkanizacja Warszawa Żoliborz jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Specjalizacja Emikal to przede wszystkim naprawy wulkanizacyjne: wymiana opon, naprawa ogumienia oraz wyważanie kół. Świadczmy także inne usługi, z zakresu drobnych napraw usterek samochodów osobowych oraz tirów. Zabrakło Ci paliwa? Masz problem z odpaleniem samochodu? Zadzwoń do nas koniecznie: Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904. Dla nas taki problem nie problem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dzielnica Żoliborz znajduje się w północnej części Centrum stolicy kraju. Warszawski Żoliborz graniczy z Bemowem, Wolą, a także Bielanami i Śródmieściem. Ze względu na fakt, iż natężenie ruchu jest tutaj całkiem spore, bardzo często dochodzi do stłuczek i wypadków, gdzie niezbędna jest pomoc drogowa mobilnej wulkanizacji Warszawa Żoliborz. Stawiając na naszą firmę otrzymujesz pełen zakres usług. Oferujemy profesjonalną wymianę bądź naprawę ogumienia, udzielamy także kompleksowej pomocy w przypadku nagłej awarii pojazdu. Co więcej? Jeśli potrzebujesz lawety- również skontaktuj się z mobilnym serwisem Emikal! Posiadamy specjalistyczny samochód, który wyposażony jest w nowoczesny sprzęt wysokiej jakości, dzięki czemu możemy świadczyć nasze usługi w dowolnym miejscu, wybranym przez Ciebie! Eksperci zajmujący się wymianą i naprawą opon, pomogą Ci nie tylko w nagłych awariach, ale także w przypadku usług sezonowych i profilaktycznych. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji! Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala nam podjąć się każdego zadania! Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni, dlatego przykładamy uwagę do każdych, nawet najdrobniejszych szczegółów, dzięki czemu od lat cieszymy się bardzo dobrą opinią.

Mobilna wulkanizacja Warszawa Żoliborz to profesjonalna pomoc dostępna całą dobę! Nasz doświadczony zespół fachowców sprosta każdemu zadaniu, abyś mógł kontynuować dalszą podróż. Wybierz szybkie i skuteczne działanie oraz wygodę i komfort- postaw na Emikal!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku