Mobilna wulkanizacja Serock

Znajdujesz się w mieście Serock nieopodal Warszawy i doświadczyłeś usterki samochodu? Nasza pomoc drogowa jest w tej sytuacji niezastąpiona! Wybierając mobilną wulkanizację Serock otrzymujesz pomoc w pełnym zakresie, zarówno jeśli chodzi o sprawy wulkanizacyjne jak i wszelkie inne drobne naprawy. Nasz mobilny serwis Emikal to serwis opon świadczący usługi na najwyższym poziomie, w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie! Jeśli utknąłeś na trasie i potrzebujesz paliwa- skontaktuj się z nami! Co więcej? Jeśli sprawa jest poważniejsza i Twój samochód wymaga dłuższej naprawy, to nasi doświadczeni pracownicy zajmą się jego przewiezieniem do serwisu. Jedyne co musisz zrobić, to zadzwonić do nas- Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904. Serdecznie zapraszamy!

Serock to miasto znajdujące się w stosunkowo bliskiej odległości od stolicy kraju, jest to bowiem około 40 km. Serock położony jest w powiecie legionowskim, blisko Wyszkowa oraz Nowego Dworu Mazowieckiego. Mimo niektórych opinii, że leży na uboczu Warszawy, to w Serocku duży ruch nie jest rzadkością. Niestety oczywistą rzeczą jest, że duży ruch ułatwia nie tylko powstawanie korków, ale przede wszystkim w takich sytuacjach bardzo często dochodzi do stłuczek. Dlatego warto mieć przy sobie telefon i skontaktować się z mobilną wulkanizacją Serock! To rozwiązanie Twoich problemów na drodze. Zaraz po zgłoszeniu awarii, przyjeżdżamy we wskazane miejsce, szybko i sprawnie naprawimy opony Twojego samochodu. Wykonamy także inne drobne usterki, przywieziemy paliwo oraz pomożemy odpalić auto, jeśli odmawia Ci posłuszeństwa! Zastanawiasz się co nas wyróżnia na tle konkurencji? To przede wszystkim błyskawiczne działanie i dokładność a także konkurencyjne ceny!

Mobilna wulkanizacja Serock to Twój strzał w 10! Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji na drodze! Zadzwoń do nas, a my dopasujemy wszystkie nasze usługi do Twoich potrzeb! Wybierając mobilny serwis opon oszczędzasz niż tylko czas, ale także pieniądze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w dowolnym momencie!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku