Mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek

Doświadczyłeś usterki samochodu? Potrzebujesz pomocy serwisu wulkanizacyjnego przebywając na warszawskim Targówku? Oferta naszej firmy jest świetnym rozwiązaniem dla Ciebie! Mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek to bogata i urozmaicona oferta, która obejmuje w swoim zakresie nie tylko podstawową pomoc wulkanizacyjną, wymianę opon ale również możliwość naprawy wielu innych awarii i usterek w pojazdach. Co istotne? Z naszych usług możesz skorzystać zarówno, jeśli jesteś właścicielem samochodu osobowego jak i ciężarowego. Dzięki naszej rozbudowanej ofercie, dzisiaj możemy pochwalić się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy już skorzystali z naszych profesjonalnych usług! Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie uzyskać szybką i skuteczną pomoc? Nie zastanawiaj się dłużej! Zadzwoń- Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę!

Targówek leży w północno-wschodniej części Warszawy. Jest to dzielnica, która graniczy z Pragą Północ, Pragą Południe oraz Białołęką i Rembertowem. Jest to również bardzo ruchliwa dzielnica, bowiem na jej obszarze znajduje się bardzo wiele osiedli, centrów handlowych oraz innych lokali usługowych. Niestety takie usytuowanie oraz duża liczba mieszkańców a zarazem samochodów sprzyja występowaniu kolizji oraz wielu wypadków. Dlatego też mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek cieszy się tak bardzo dużym zainteresowaniem wśród kierowców. Oferujemy bowiem profesjonalną i kompleksową pomoc wulkanizacyjną z dojazdem do klienta a także możliwość naprawy wielu drobnych usterek na miejscu. Natomiast jeśli zachodzi potrzeba poważniejszej naprawy, szybko i bezpiecznie przetransportujemy Twój samochód do naszego mobilnego serwisu. Co wyróżnia świadczone przez nas usługi? To przede wszystkim wysoka jakość, precyzja i staranność. Jak główny cel stawiamy sobie satysfakcję klientów, dlatego też w razie potrzeby reagujemy natychmiastowo! Posiadamy nowoczesne samochody, sprzęt oraz narzędzia, dzięki czemu doskonale poradzimy sobie z każdą, nawet bardzo skomplikowaną usterką! Zajmujemy się między innymi dowozem paliwa we wskazane przez klienta miejsce. Także w przypadku problemów z odpaleniem samochodu serwis Emikal służy pomocą.

Wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność i gwarancję fachowej pomocy na najwyższym poziomie! Mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek to sprawdzony i rzetelny serwis opon, który jest zawsze tam, gdzie go potrzebujesz, o każdej porze 24h/ na dobę! Jesteśmy zawsze pod telefonem i do Państwa dyspozycji!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku