Mobilna wulkanizacja Warszawa Włochy

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy wulkanizatorów? Jeśli znajdujesz się w warszawskiej dzielnicy Włochy, to mobilna wulkanizacja Warszawa Włochy jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc zarówno w przypadku wymiany opon, wyważania kół jak i naprawy różnych drobnych awarii i usterek pojazdu. Serwis Emikal cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, bowiem nasze działania są nie tylko szybkie, ale przede wszystkim skuteczne. Bardzo mocno stawiamy na jakość usług, liczy się dla nas satysfakcja i zadowolenie klientów. Znalazłeś się w trudnej sytuacji i potrzebujesz szybkiej pomocy fachowców? Koniecznie skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Serdecznie zapraszamy!

Warszawska dzielnica Włochy leży po zachodniej stronie miasta, graniczy z wieloma innymi dzielnicami tj. Bemowem, Ursusem, Wolą, Mokotowem a także Ochotą i Ursynowem. Co istotne? Tak samo jak w całej Warszawie, tak również i tutaj zdarzają się kolizje i wypadki. Mobilna wulkanizacja Warszawa Włochy jest w tej sytuacji świetnym rozwiązaniem Twoich problemów na drodze. Nasz doświadczony zespół pracowników chętnie służy pomocą i fachowym doradztwem. Emikal to bardzo szeroki, pełen zakres usług dzięki którym Twój samochód znów będzie w pełni sprawny. Oferujemy naprawę bądź wymianę ogumienia we wskazanym przez klienta miejscu. Ale to nie wszystko. Jeśli naprawa wymaga bardziej szczegółowej analizy, dysponujemy specjalistycznym sprzętem i pojazdami, dzięki którym bez żadnego problemu i w całkiem bezpieczny sposób przetransportujemy Twój samochód do naszego serwisu. Podobnie jak w przypadku mechaniki pojazdowej Mobilna wulkanizacja Warszawa Włochy bardzo wysoko stawia na jakość, zapewniając jednocześnie atrakcyjne warunki cenowe. Co więcej? Jeśli zabrakło Ci paliwa na trasie lub nie możesz odpalić auta, również możesz zwrócić się do nas!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Włochy to zawsze bezproblemowa zmiana opon, możliwie jak najszybsza. Warto zaznaczyć, że pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie, dzięki czemu nasi wykwalifikowani pracownicy poradzą sobie z serwisem, dbając o Twoje cztery kółka. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku