Mobilna wulkanizacja Ząbki

Znajdujesz się w podwarszawskich Ząbkach? Spotkała Cię awaria samochodu bądź potrzebujesz naprawy opon? Bardzo dobrze trafiłeś! Mobilna wulkanizacja Ząbki to skuteczne rozwiązanie Twoich problemów. Specjalizujemy się przede wszystkim w naprawach wielu awarii ogumienia. Nasi serwisanci zajmą się wyważaniem kół Twojego samochodu, naprawią wszelkie drobne usterki, a gdy zajdzie taka konieczność przetransportują auto do serwisu korzystając z firmowej lawety. Nasz mobilny serwis opon to natychmiastowa pomoc gdziekolwiek się znajdujesz. Na miejscu awarii precyzyjnie diagnozujemy przyczynę uszkodzenia, naprawiamy oraz dostarczamy fachowych porad! Nie czekaj dłużej- wystarczy, że skontaktujesz się z nami- Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904.

Ząbki to podwarszawskie miasto, znajdujące się w powiecie wołomińskim, w bardzo bliskiej odległości od Centrum stolicy kraju. Takie położenie sprawia, iż nieopodal przebiega wiele ruchliwych ulic, w mieście znaleźć można również sporo osiedli .Duży ruch na drogach to niestety świetna okazja do stłuczek i kolizji. Ratunkiem w tej sytuacji jest mobilna wulkanizacja Ząbki! Profesjonalny mobilny serwis opon służy Ci kompleksową pomocą zarówno w przypadku naprawy i wymiany opon jak i naprawy usterek. Twój samochód nie chce odpalić bądź zabrakło Ci paliwa i nie wiesz co zrobić? Jeśli oczekujesz usługi na najwyższym poziomie wykonywanej przez najlepszych specjalistów w regionie, nie zwlekaj- zadzwoń do Emikal! Jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Pamiętaj, korzystając z naszych usług zyskujesz gwarancje i pewność trafnej diagnozy oraz solidnej naprawy z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki bogatemu wyposażeniu jesteśmy w stanie dotrzeć szybko i sprawnie w każde wskazane przez klienta miejsce!

Bez względu na warunki atmosferyczne i lokalizację wykonujemy wszystkie nasze usługi, jakie są także dostępne w naszym stacjonarnym serwisie! Mobilna wulkanizacja Ząbki to gwarancja profesjonalnej pomocy gdziekolwiek tylko jesteś. Zdajemy sobie sprawę, że zależy Ci na czasie, dlatego działamy tak szybko jak to tylko jest możliwe, abyś mógł niemal od razu kontynuować jazdę! Zapraszamy.

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku