Mobilna wulkanizacja Warszawa Bielany

Znajdujesz się w WarszawieBielany i pilnie potrzebujesz profesjonalnej i kompleksowej pomocy wulkanizacyjnej? Mobilna wulkanizacja Warszawa Bielany jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Nie czekaj, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą!  Oferujemy pomoc w pełnym zakresie w tej dzielnicy. Co istotne? Działamy szybko i skutecznie, dzięki czemu cieszymy się bardzo dobrą opinią zadowolonych klientów! Skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904.

Bielany to dzielnica Warszawy, która znajduje się na lewobrzeżnej części miasta. Jest to również dzielnica znajdująca się w bardzo bliskiej odległości z Bemowem i Żoliborzem. Co ciekawe? Mimo, iż nie jest to dzielnica będąca typowo w centrum miasta, to jednak na Bielanach także znajduje się kilka nieco większych tras. Bielany to także wiele osiedli i bloków, co z kolei przekłada się z spory ruch na drogach, który niestety sprzyja wielu kolizjom. Potrzebujesz wymiany opon? Mobilna wulkanizacja Warszawa Bielany to Twój najlepszy wybór! Oferujemy nowoczesne i komfortowe rozwiązania, w przypadku awarii na trasie, wysyłamy doświadczonych specjalistów, wulkanizatorów we wskazane miejsce! Oprócz mobilnej wymiany opon, możesz także skorzystać z naszych innych usług tj. naprawa opon, wyważanie kół oraz wiele innych. Pamiętaj, jeśli dojdzie do sytuacji, kiedy potrzebujesz natychmiastowej pomocy wulkanizacyjnej, nasza firma służy fachową pomocą! Nasza oferta dotyczy również naprawy wszelkich usterek, awarii zarówno samochodów osobowych jak i ciężarowych.

Wybierając usługi Emikal, nasi pracownicy mogą również dostarczyć paliwo a także pomóc w odpaleniu samochodu! Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam pomóc wielu osobom znajdującym się w różnych sytuacjach. Co więcej? W sytuacjach, w których wykonanie drobnej naprawy nie wystarcza, możesz skorzystać z lawety Mobilnej wulkanizacji Warszawa Bielany, która sprawnie i bezpiecznie przetransportuje Twój samochód w wybrane przez Ciebie miejsce!

Bez względu na to jakiej pomocy potrzebujesz, Mobilna wulkanizacja Warszawa Bielany to skuteczne i dobre rozwiązanie! Postaw na sprawdzony i doświadczony zespół specjalistów i zapomnij o jakichkolwiek problemach z samochodem!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku