Mobilna wulkanizacja Wilanów

Nie możesz odpalić samochodu w Wilanowie? Masz problem z oponami w Twoim samochodzie? Być może potrzebne będą profesjonalne usługi wulkanizacyjne! Mobilna wulkanizacja Wilanów to w tym przypadku Twój strzał w 10! Przyjedziemy i pomożemy w każdej sytuacji, nie tylko wymienimy opony, ale również naprawimy usterki spowodowane kolizją bądź wypadkiem. Nasz mobilny serwis opon to pełen zakres usług, dysponujemy także firmową lawetą, dzięki której możemy przetransportować Twoje auto w każde miejsce! W razie potrzeby, gdy konieczna jest głębsza naprawa, przewieziemy samochód do naszego warsztatu, gdzie nasi eksperci przeprowadzą kompleksową i solidną naprawę. Zaufaj naszemu doświadczeniu- skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wilanów to miasto położone w lewobrzeżnej części miasta, leżące w bardzo bliskiej odległości Mokotowa. Położenie nieopodal Centrum Warszawy oraz innych dzielnic miasta powoduje, że również tutaj dochodzi bardzo często do drobnych stłuczek, kolizji oraz wypadków. Mobilna wulkanizacja Wilanów to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb kierowców! Oferta Emikal to między innymi: naprawa ogumienia, pompowanie opon, a także naprawa wielu innych usterek. Co więcej? Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie naszych klientów, dlatego też oferujemy dowóz paliwa jeśli zajdzie taka potrzeba. Nowoczesny sprzęt i samochody pozwalają nam dojechać w każde miejsce! Jeśli samochód ma problem z odpaleniem- nie czekaj, dzwoń! Gdy tylko zgłosisz Emikal awarię, natychmiast wyruszymy w drogę! Dla nas nie mają znaczenia niesprzyjające warunki oraz zatłoczone ulice. Docieramy wszędzie, gdzie w potrzebie znajduje się nasz klient! Cechuje nas  najwyższa jakość usług oraz dbałość o każdy szczegół.

Mobilna wulkanizacja Wilanów dostarcza swoim klientom szereg specjalistycznych, realizowanych w terenie usług, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Pamiętaj, dzięki nam zarówno naprawa czy wymiana uszkodzonych opon w trasie nie będzie już Twoim zmartwieniem. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewny błyskawicznego tempa naprawy! Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku