Mobilna wulkanizacja Jabłonna

Znajdujesz się koło Warszawy w Jabłonnej? Spotkała Cię awaria samochodu lub nagle pękła opona w Twoim samochodzie? W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości usługi wulkanizacyjne, wymianę opon, wyważanie kół, oraz naprawę wielu drobnych usterek. Emikal dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, pojazdami dzięki którym docieramy w krótkim czasie, nawet w najbardziej skomplikowane miejsca. Jeśli awaria okaż się bardziej poważna niż się wydawało, specjalną lawetą przewieziemy Twój samochód do naszego serwisu. Nasze numery telefonu oraz mobilna wulkanizacja Jabłonna jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24h / na dobę. Zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc- wystarczy zadzwonić- Serwis stacjonarny: 504 692 051 bądź Serwis mobilny: 512 965 904.

Jabłonna znajduje się w powiecie legionowskim, leży nad Wisłą na północny- wschód od Warszawy. Graniczy w bardzo bliskiej odległości z Legionowem, Łomiankami oraz Rajszewem. To właśnie tędy przebiega ruchliwa droga, która bardzo często staje się przyczyna wielu kolizji i wypadków. Jak wiadomo wypadek to sytuacja, w której każdy szuka pomocy drogowej, która szybko przyjedzie na miejsce zdarzenia. Mobilna wulkanizacja Jabłonna to świetne rozwiązanie w tym przypadku. Nasi specjaliści udzielą potrzebnej pomocy wulkanizacyjnej, przywiozą brakujące paliwo oraz odpalą Twoje auto, jeśli odmówi ci posłuszeństwa. Zajmujemy się głownie sezonową wymianą opon i kół, aczkolwiek posiadamy wszystkie niezbędne maszyny, narzędzia oraz urządzenia potrzebne do świadczenia usług z zakresu wulkanizacji poza naszym warsztatem. Oferta mobilnej wulkanizacji Jabłonna skierowana jest zarówno do klientów indywidulanych jak i firm. Wystarczy wybrać nasz numer, zadzwonić i umówić się w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mobilny serwis opon Emikal to profesjonalizm w 100%, w codziennej pracy posługujemy się zaawansowanymi narzędziami znanych i cenionych producentów. Precyzja i bezpieczeństwo to jedne z naszych najważniejszych priorytetów. Mobilna wulkanizacja Jabłonna dojedzie na miejsce błyskawicznie po otrzymaniu zgłoszenia o usterce. Jeśli jesteś zainteresowany- nie czekaj dłużej, zadzwoń!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku