Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Południe

Spotkała Cię awaria samochodu? Znajdujesz się na warszawskiej Pradze Południe? Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Południe oferuje zarówno usługi wulkanizacyjne tj. wymianę opon, wyważanie kół jak i naprawę usterek w samochodach osobowych i ciężarowych! Co więcej? Jesteśmy w stanie dojechać we wskazane przez klienta miejsce oraz przeprowadzić drobne naprawy na miejscu. Jeśli awaria będzie poważniejsza, zajmiemy się również bezpiecznym przetransportowaniem Twojego pojazdu. Nasza oferta to szereg korzyści, oszczędność czasu i pieniędzy! Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy drogowej na najwyższym poziomie, to nie czekaj dłużej. Wystarczy zadzwonić: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Doświadczony zespół naszych specjalistów służy Ci pomocą 24h na dobę!

Praga Południe to dzielnica leżąca w centrum stolicy kraju, po wschodniej stronie Wisły! To co charakteryzuje Pragę Południe, to przede wszystkim spory ruch na drodze. Co istotne? Nie ma tutaj znaczenia pora dnia, bowiem natężenie ruchu jest naprawdę bardzo duże. Jest to miejsce, w którym zawsze, o każdej porze trzeba liczyć się z dużą ilością samochodów. Większa ilość aut to także zdecydowanie większa szansa na kolizję oraz stłuczki. Mobilna wulkanizacja Praga Południe to świetne rozwiązanie w wielu kryzysowych sytuacjach! Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno, jeśli potrzebujesz naprawy bądź wymiany ogumienia oraz w przypadku wielu innych awarii. Ale to nie wszystko! W razie zaistniałej potrzeby oferujemy klientom możliwość skorzystania z lawety, dowozu paliwa lub pomocy związanej  odpaleniem samochodu. Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego też nasza oferta to nie tylko stacjonarna wymiana opon, ale przede wszystkim kompleksowy i mobilny serwis ogumienia! Z naszych usług skorzystało już tysiące klientów, którzy chętnie powracają, gdy potrzebują profesjonalnej pomocy drogowej! Działamy nie tylko szybko, ale również sprawnie, szybko i bezpiecznie! Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Południe obsługiwana jest przez wyspecjalizowanych fachowców, dlatego jesteśmy w stanie wymienić ogumienie we wszystkich modelach aut!

Jeśli nie da się mobilnie naprawić usterki, przewieziemy Twój samochód firmową lawetą do naszego serwisu Emikal! Zawsze możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc- wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Południe to Twój najlepszy wybór!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku