Mobilna wulkanizacja Wieliszew

Potrzebujesz szybko pomocy wulkanizacyjnej w Wieliszewie? Zepsuło Ci się auto lub pękła opona? Skontaktuj się z naszą firmą, mobilna wulkanizacja Wieliszew oferuje profesjonalną pomoc drogową 24h/ na dobę przez 7 dni w tygodniu! Nasz mobilny serwis opon to rozwiązanie zarówno dla samochodów prywatnych jak i całej floty firmowej. Co więcej? Dojeżdżamy na miejsce zdarzenia, działamy szybko a dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu i nowoczesnemu sprzętowi sprawnie rozwiązujemy wszystkie problemy. Z usług Emikal możesz skorzystać także w przypadku usterek bądź awarii w trasie, jeśli zajdzie taka potrzeba dysponujemy również lawetą. Jest naprawdę wiele sytuacji, w których możesz na nas liczyć. Zadzwoń i przekonaj się- Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904. Czekamy na Ciebie!

Wieliszew położony jest w powiecie legionowskim w gminie Wieliszew. Leży około 30 km na północ od Warszawy, w bliskiej odległości od Legionowa oraz Nieporętu. Mimo, iż jest to wieś, to jednak w jej pobliżu przebiega kilka ważnych tras, dróg i ulic. Takie położenie sprawia, iż zauważalny jest tutaj duży ruch, który niestety często sprzyja korkom i kolizjom. W wielu przypadkach kiedy dojdzie do wypadku, potrzebna jest pomoc drogowa. W tym specjalizuje się mobilna wulkanizacja Wieliszew. Oferujemy kompleksową pomoc przy wymianie opon, wyważaniu kół, oraz naprawie usterek. Możesz się do nas zwrócić także jeśli zabraknie Ci paliwa, bądź potrzebujesz pomocy przy odpalaniu auta. W każdej sytuacji jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasz mobilny serwis opon to skuteczny ratunek w razie problemów, zatrudniamy ekspertów, którzy sprawnie i profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia. Dzięki takiemu nastawieniu cieszymy się dzisiaj wieloletnim zaufaniem klientów!

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wybieramy tylko i wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych klientów. Co nas wyróżnia? To także atrakcyjne ceny świadczonych usług! Mobilna wulkanizacja Wieliszew to Twój najlepszy wybór! Pragniemy szybko służyć mobilną pomocą, z dojazdem na miejsce zdarzenia, i przez całą dobę jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku