Mobilna wulkanizacja Warszawa Śródmieście Centrum

Jeśli znajdujesz się w ścisłym Centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieście Centrum i Twoje auto się zepsuło, to dobrze trafiłeś! Mobilna wulkanizacja Warszawa Śródmieście Centrum to skuteczne i dobre rozwiązanie, szyte na miarę potrzeb! Oferujemy bowiem profesjonalną pomoc wulkanizacyjną między innymi: wymianę opon na nowe, naprawę ogumienia, wyważanie kół. Co więcej? Oferta Emikal obejmuje w swoim zakresie również wiele innych napraw związanych z usterkami i awariami samochodów osobowych i ciężarowych. Zależy Ci na sprawnej i szybkiej pomocy drogowej? Nie wahaj się dłużej, skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904. Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia i zawsze służymy kompleksową pomocą!

Dzielnica Warszawa Śródmieście położona jest w samym sercu Warszawy, w centrum stolicy kraju. Znajduje się w bardzo bliskiej odległości od takich dzielnic jak: Mokotów, Ochota, Wola, Żoliborz. Jest to ścisłe centrum warszawy, dlatego też Śródmieście charakteryzuje naprawdę olbrzymi ruch, zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Niestety nie wszystkie ulice są odpowiednio szerokie, przez co stosunkowo łatwo tutaj o stłuczkę. Mobilna wulkanizacja Warszawa Śródmieście Centrum to natychmiastowe rozwiązanie Twoich problemów. Zarówno w przypadku wymiany ogumienia jak i innych awarii pojazdu potrzebna jest wysoko wykwalifikowana pomoc drogowa! Nasz serwis wulkanizacyjny to oferuje również pomoc, jeśli zachodzi potrzeba przewiezienia samochodu do warsztatu. Dysponujemy nowocześnie wyposażoną flotą samochodów, dzięki czemu potrafimy dotrzeć we wskazanie miejsce w bardzo krótkim czasie! Jeśli zabrakło Ci paliwa na drodze, lub z niewiadomych przyczyn nie możesz odpalić samochodu- także chętnie udzielimy pomocy! Jeśli spotkała Cię awaria ogumienia w drodze- nie czekaj, zadzwoń po nasz mobilny serwis wulkanizacyjny! Korzystając z usług Mobilnej wulkanizacji Warszawa Śródmieście Centrum, możesz być pewny, że sprawnie naprawimy oponę i szybko wyruszysz w dalszą drogę! Wszystkie świadczone przez nas usługi świadczymy na najwyższym poziomie, zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych specjalistów. Pomożemy ci w każdej sytuacji, nawet bardzo skomplikowanej.

Problem z kołem? Zadzwoń po nasz profesjonalny serwis wulkanizacyjny. Mobilna wulkanizacja Warszawa Śródmieście Centrum to szybki i co najważniejsze, pewny serwis opon z dojazdem do klienta. Tylko u nas możesz liczyć na fachową pomoc w pełnym zakresie!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku