Mobilna wulkanizacja Warszawa Wilanów

Znajdujesz się w Warszawie Wilanów i potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy? Twój samochód potrzebuje wymiany opon? Dobrze trafiłeś- Mobilna wulkanizacja Warszawa Wilanów rozwiąże Twoje kłopoty! Zastanawiasz się dlaczego My? Nasz zespół pracowników to tylko i wyłącznie najlepsi specjaliści w swojej branży! Oferujemy szybką, sprawną i bezpieczną wymianę opon, naprawę ogumienia oraz kompleksową naprawę awarii i usterek samochodów osobowych oraz ciężarowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających klientów oferujemy również możliwość skorzystanie z firmowej lawety. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, zwłaszcza jeśli uszkodzenia wulkaniczne są zbyt duże i naprawa wymaga wizyty w serwisie Emikal. Aby móc skorzystać z naszej pomocy, wystarczy zadzwonić: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem wulkanizacyjnym!

Warszawa Wilanów jest dzielnicą leżącą na południu miasta, znajduje się po zachodniej stronie Wisły. Wilanów graniczy zarówno z Mokotowem jak i Ursynowem, przez co natężenie ruchu jest tutaj naprawdę spore. Niestety duży ruch na drogach warszawskiej dzielnicy Wilanów bardzo często staje się przyczyną wielu wypadków i kolizji. W tej sytuacji duże znaczenie ma mobilna wulkanizacja Warszawa Wilanów, gdyż oferuje kompleksową pomoc w pełnym zakresie. Oferta naszej firmy dotyczy między innymi: naprawy opon, wyważania kół, oraz naprawy drobnych awarii. Myślisz, że to wszystko? Jesteś w błędzie! W razie potrzeby dostarczymy ci paliwo na miejsce, w którym się znajdujesz. Służymy także pomocą, jeśli Twój samochód odmawia posłuszeństwa i nie chce odpalić. Nasi fachowcy to wysoko wykfalifikowani wulkanizatorzy, dzięki czemu możesz być pewny profesjonalnej i skutecznej naprawy! Posiadamy bogate doświadczenie, które pozwala rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane naprawy. Możesz na nas liczyć każdego dnia, 24h/ na dobę!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Wilanów to Twój najlepszy wybór! Zamiast decydować się na samodzielną naprawę opon i kół, a także ich wymianę- zgłoś się do nas! Serwis Emikal to jakość, precyzja i szybka naprawa. Nie czekaj i skorzystaj z naszych usług w bardzo  korzystnych cenach!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku