Mobilna wulkanizacja Warszawa Mokotów

Przebywasz na warszawskim Mokotowie i znalazłeś się w trudnej, skomplikowanej sytuacji? Potrzebujesz pilnie pomocy dobrego serwisu samochodowego? Mobilna wulkanizacja Warszawa Mokotów to Twój strzał w 10! Usługi jakie świadczymy odznaczają się najwyższą jakością oraz precyzją. Doświadczony zespół naszych pracowników to tylko i wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, najlepsi fachowcy w swojej branży! Gdy zachodzi potrzeba pomocy, reagujemy błyskawicznie, dzięki czemu cieszymy się dobrą opinią. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko pomoc w zakresie wulkanizacji, ale również naprawę wielu innych usterek, awarii samochodów osobowych i ciężarowych. Jeśli potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy na drodze, bądź przytrafiła ci się kolizja, nie czekaj zadzwoń! Nasze telefony dostępne są przez całą dobę: Serwis stacjonarny– 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji- Skontaktuj się z nami!

Mokotów to dzielnica znajdująca się w samym centrum Warszawy. Co istotne? Leży ona na granicy innych równie ruchliwych dzielnic między innymi: Ochota, Śródmieście, Włochy, Ursynów oraz Wilanów. Nic więc dziwnego, że ruch w tej dzielnicy jest naprawdę bardzo duży, co sprzyja niestety wielu wypadkom i kolizjom. Mobilna wulkanizacja Warszawa Mokotów to doskonałe rozwiązanie Twoich problemów w tej sytuacji. Oferujemy swoim klientom kompleksową pomoc wulkanizacyjną: wymianę opon, wyważanie kół oraz wiele innych równie ważnych usług. Jak więc widać, nasza firma jest w stanie pomóc Ci w różnych sytuacjach. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu potrafimy dotrzeć w każde miejsce wskazane przez klienta, nawet bardzo skomplikowane. Co więcej? Jeśli zabrakło Ci paliwa na trasie, bądź nie jesteś w stanie odpalić swojego samochodu, nasi pracownicy również służą fachową pomocą. Zastanawiasz się co nas wyróżnia? Zawsze staramy się wybrać jak najlepsze rozwiązanie dla swoich klientów, jako priorytet stawiamy sobie jakość usług, oraz  satysfakcję i zadowolenie. Warto dodać, iż Emikal posiada także odpowiednią ilość lawet, dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo szybko dotrzeć na miejsce zdarzenia! W razie potrzeby specjaliści Mobilnej wulkanizacji Warszawa Mokotów w pełni bezpieczny sposób przetransportują Twój pojazd do serwisu.

Pamiętaj, iż nie zależnie od tego co Cię spotkało na drodze, nasza pomoc drogowa z całą pewnością pomoże wyjść ci z opresji! Mobilna wulkanizacja Warszawa Mokotów naprawi każdą usterkę- nie musisz martwić się o nic! Działamy 24h na dobę, dlatego bez względu na porę dnia i nocy, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku