Mobilna wulkanizacja Rembertów

Zepsuł Ci się samochód i znajdujesz na warszawskim Rembertowie? Zastanawiasz się co zrobić w takiej sytuacji i do kogo zwrócić się o pomoc? Najlepszą pomocą w tej sytuacji jest mobilna wulkanizacja Rembertów, która służy Ci całodobowym wsparciem. Jesteśmy dostępni 24h na dobę i przyjeżdżamy zawsze na czas! Oferta mobilnego serwisu opon Emikal dotyczy przede wszystkim kompleksowej naprawy opon, wyważania kół, pompowania opon oraz naprawy usterek w samochodach osobowych i ciężarowych. Co istotne? Jeśli Twój samochód wymaga bardziej zaawansowanej naprawy, to nasi fachowcy bezpiecznie przetransportują go do serwisu! Nasz serwis oraz naprawa opon to dogodne miejsce i szybka obsługa- wystarczy zadzwonić: Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904.

Rembertów położony jest w prawobrzeżnej części Warszawy. Mimo, iż nie jest to duże miasto Warszawy, to jednak występuje tutaj bardzo duży ruch na drogach. Dzieje się tak, gdyż w bliskiej odległości znajdują się ruchliwe ulice, oraz duże sklepy i centra handlowe. Z tego też powodu Rembertów narażony jest na wiele kolizji i stłuczek. Skuteczną pomocą w tej sytuacji jest mobilna wulkanizacja Rembertów. Oferujemy pełen pakiet usług wulkanizacyjnych oraz profesjonalną naprawę wszelkich awarii i usterek pojazdu. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskujesz także pomoc w przypadku kłopotów z odpaleniem auta. Również jeśli zabrakło Ci paliwa- jesteśmy do Twojej dyspozycji! Emikal to doświadczony zespół pracowników, którzy sumiennie wykonują swoje obowiązki! Cechuje nas profesjonalizm w 100% i dokładność w wykonywaniu pracy. Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dzisiaj! Postaw na bogatą wiedze fachowców, nowoczesne rozwiązania oraz solidną naprawę.

Dzięki temu, że posiadamy nowoczesny sprzęt, możemy wykonywać wszelkie naprawy, nawet te bardzo skomplikowane! Mobilna wulkanizacja Rembertów to Twój świetny wybór! Dzięki nam nie musisz się już martwić wymianą przebitego koła, przyjedziemy w dowolne miejsce i zajmiemy się naprawą! O nic nie musisz się martwić- wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku