Mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer

Znajdujesz się w Warszawie Wawer? Uczestniczyłeś w kolizji bądź potrzebujesz wymiany opon? Korzystając z kompleksowej pomocy mobilnej wulkanizacji Warszawa Wawer otrzymujesz pełen wachlarz korzyści. Nasi doświadczeni specjaliści oferują szybką i sprawną wymianę opon, naprawę ogumienia a także naprawę awarii i usterek w samochodach osobowych oraz ciężarowych. Usługi jakie świadczy nasz mobilny serwis skierowane są nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm. Do każdego zgłoszenia podchodzimy w sposób indywidulany zapewniając nie tylko naprawę w zakresie ogumienia, ale również służąc fachową radą w zakresie dalszej eksploatacji! Jeśli potrzebujesz pomocy serwisu wulkanizacyjnego- zadzwoń: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Zapraszamy do kontaktu!

Warszawa Wawer to dzielnica leżąca w południowo- wschodniej części Warszawy. Dzielnica znajduje się w bardzo bliskiej odległości od Rembertowa, Pragi Południe, Warszawy Wesoła. Co istotne? Mimo, że Wawer leży nieco na uboczu Warszawy, to jednak również w tej dzielnicy obecny jest spory ruch na drodze. A jak wiadomo duży ruch- to główna przyczyna wielu wypadków oraz stłuczek. W tej sytuacji liczy się szybka i co najważniejsze solidna pomoc profesjonalnego serwisu mobilnego. Takim rozwiązaniem jest właśnie mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer, która specjalizuje się w naprawach opon. Jednakże nasze usługi to nie tylko sama wulkanizacja, ponieważ pomagamy również odpalić samochód, a gdy zaistnieje taka potrzeba przewieziemy Twój samochód do naszego serwisu. Warto mieć nasz numer telefonu pod ręką także w przypadku braku paliwa, wtedy także chętnie służymy Ci pomocą! Stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi, posiadamy nowoczesny sprzęt dzięki któremu jesteśmy w stanie skutecznie naprawić każdą usterkę we wskazanym przez klienta miejscu.

Mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer to precyzyjna odpowiedź na rosnące potrzeby klientów. Stawiając na naszą firmę zyskujesz komfort i wygodę! Dojeżdżając do klienta dostarczamy szybkiego i kompleksowego wsparcia w bardzo atrakcyjnych cenach, czym odróżniamy się od naszej konkurencji! Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24/ na dobę 7 dni w tygodniu!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku