Mobilna wulkanizacja Wołomin

Jesteś na warszawskim Wołominie i Twój pojazd uległ wypadkowi? Pęknięta opona? Dla nas to nic strasznego! Mobilna wulkanizacja Wołomin pomoże ci w każdej sytuacji! Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz wymiany opon, wyważania kół, a także naprawy innych, drobnych awarii i usterek. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, które świadczone są przez najlepszych specjalistów, fachowców w swojej branży. Co więcej? Mobilny serwis Emikal dysponuje nowoczesną flotą pojazdów oraz lawet, dzięki czemu jeśli konieczny będzie transport Twojego samochodu do serwisu- zajmiemy się tym! Oferujemy kompleksową pomoc dostępną od ręki 24h/ na dobę! Skontaktuj się z nami- Serwis stacjonarny: 504 692 051 bądź Serwis mobilny: 512 965 904.

Wołomin to miasto leżące nieopodal Warszawy, jest główną siedzibą powiatu wołomińskiego. Bliska odległość od centrum Warszawy sprawia, iż ruch na drogach jest tutaj całkiem spory. Ma to również wpływ na wiele kolizji, wypadków i drobnych stłuczek, do których dochodzi właśnie w Wołominie. Dlatego też mobilna wulkanizacja Wołomin przychodzi Tobie z pomocą! Nasi eksperci specjalizują się w usługach wulkanizacyjnych, jednak na życzenie klienta dowozimy także paliwo oraz pomagamy między innymi odpalić samochód w przypadku nagłej awarii. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a doświadczenie zbierane latami przez naszą wykwalifikowaną kadrę gwarantuje Ci obsługę na najwyższym poziomie! Dzięki bogatemu asortymentowi narzędzi oraz profesjonalnej ekipie, naprawa odbywa się nie tylko szybko, ale również solidnie, bez względu na porę dnia! Jeżeli jeszcze się wahasz, nie zwlekaj i sprawdź jak działa mobilna wulkanizacja Wołomin! Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż niespodziewana awaria ogumienia i kół może zdarzyć się tak naprawdę o każdej godzinie! Dlatego nasz mobilny serwis opon Emikal służy ci pomocą w każdej chwili! Nasi eksperci całą dobę są pod telefonem, aby w razie awarii udać się jak najszybciej na miejsce zdarzenia i pomóc Ci błyskawicznie ruszyć w dalszą drogę. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku