Mobilna wulkanizacja Marki

Będąc w Markach twój samochód uległ wypadkowi? Potrzebujesz pilnej i skutecznej pomocy mobilnego serwisu opon, ponieważ złapałeś gumę? W każdej z tych sytuacji możesz skorzystać z bogatej wiedzy i doświadczenia mobilnej wulkanizacji Marki! To doskonałe rozwiązanie wszystkich Twoich problemów na drodze! Możesz nam zaufać, oferujemy kompleksową pomoc, która obejmuje w swoim zakresie między innymi: naprawę lub wymianę opon, pompowanie opon oraz naprawę wielu różnych awarii. To nie wszystko! Jeśli sprawa jest bardziej poważna a Twój samochód wymaga przewiezienia do serwisu- jest to jak najbardziej możliwe, dzięki naszej firmowej lawecie! Jedyne co pozostało Ci zrobić- to zadzwonić do naszej firmy- Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Marki to miasto znajdujące się w powiecie wołomińskim, leży na północny- wschód od Warszawy. Miasta jakie znajdują się w bliskiej odległości od Marek to miedzy innymi: Ząbki, Zielonka, Augustów. Należy zaznaczyć, iż jest to miasto, które mimo tego że nie znajduje się w samym centrum, to jednak jest narażone na częste występowanie korków, ze względu na sporą ilość ruchliwych dróg. Takie usytuowanie powoduje niestety, że w Markach dochodzi dosyć często do mniejszych bądź większych wypadków, a co za tym idzie także usterek i awarii samochodów. Wybawieniem w tej sytuacji jest mobilna wulkanizacja Marki, doświadczony zespół ekspertów pomoże Ci w każdej sytuacji! W razie potrzeby odpalimy Twoje auto oraz dowieziemy paliwo we wskazane miejsce. Jako firma oferująca mobilny serwis opon czy szeroko pojętą wulkanizację mamy tę zaletę, że szybko i sprawnie dojeżdżamy do klientów. Bardzo wysoko stawiamy na jakość i standard świadczonych przez nas usług!

Mamy świadomość jak poważne konsekwencje mogą być spowodowane nawet drobnymi usterkami! Każde komplikacje w trakcie podróży to również pokrzyżowane plany, dlatego też profesjonalny serwis opon Emikal jako priorytet stawia sobie szybką i efektywną pomoc! Mobilna wulkanizacja Marki to profesjonalizm w 100%! Zadzwoń i sprawdź!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku