Wulkanizacja TIR

Oferta naszego profesjonalnego warsztatu wulkanizacyjnego skierowana jest zarówno do właścicieli samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych, naczep i przyczep. Zastanawiasz się co nas wyróżnia? Przede wszystkim najwyższej jakości usługi w zakresie wulkanizacji! Naszą główną specjalizacją jest m.in. wymiana opon oraz wyważanie kół. Posiadamy także szeroki wybór nowych opon, dlatego jeśli w Twoim samochodzie opony nie nadają się już do naprawy- możemy zaproponować Ci nowe, również bieżnikowane do samochodów ciężarowych. Jak wiadomo uszkodzenie opony oznacza usterkę, która wymaga natychmiastowej naprawy. Dlatego w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wybór sprawdzonego serwisu samochodowego. Wulkanizacja TIR to gwarancja szybkiej i skutecznej naprawy ogumienia. Potrzebujesz pilnej pomocy? Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami!

Kompleksowa pomoc – wulkanizacja TIR – szeroki zakres usług

Naszym Klientom oferujemy kompleksową pomoc zakresie wulkanizacji. A więc, co konkretnie? Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny, najwyższą jakość połączoną z precyzją wykonania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie ma samochód dla każdego kierowcy, dlatego też staramy się spełnić wszystkie stawiane nam wymagania! Interesuje Cię wulkanizacja TIR? Jesteś w bardzo dobrym miejscu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Posiadamy bardzo duże doświadczenie i bogatą wiedzę z zakresu motoryzacji. Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy w branży! Działamy na rynku do wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej korzystne rozwiązania dla naszych Klientów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być w pełni spokojny! Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy szybko, sprawnie a co najważniejsze terminowo. Cieszymy się pozytywną opinią wśród wielu Klientów, co stanowi potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Wulkanizacja TIR to strzał w 10!

Naprawa i wymiana opon

O czym warto pamiętać? Otóż, okresowe przeprowadzanie serwisu w samochodzie ciężarowym jest bardzo istotne, przede wszystkim ze względu zachowania bezpieczeństwa podczas podróży. Potrzebujesz wymiany bądź naprawy opon? Wybierz sprawdzoną i zaufaną firmę- wulkanizacja TIR. My zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów! Wymiana opon zarówno w samochodach ciężarowych, jak i osobowych przeprowadzana jest z niezwykłą precyzją i starannością. Warto zaznaczyć, iż oferta naszego serwisu obejmuje również wymianę klocków, tarcz hamulcowych oraz wymianę oleju i filtrów. Stawiając na wulkanizacja TIR, możesz być pewien poczucia pełnego komfortu podczas jazdy oraz sprawnego działania pojazdu!

Ważne! Należy pamiętać, że wulkanizacja kierunek, który ciągle się rozwija, dlatego tez nasz warsztat oferuje Klientom najbardziej korzystne rozwiązania na rynku, które bez wątpienia zadowolą każdego kierowcę. Niestety bardzo często wystarcza mały drobiazg, aby poważnie uszkodzić oponę w TIR- ze lub innym samochodzie osobowym. Do takiej sytuacji dochodzi najczęściej z powodu znajdujących się na drodze kamieni bądź innych, ostrych przedmiotów. Z naszej strony możesz liczyć na pomoc zarówno w przypadku mniej poważnych uszkodzeń, jak i wtedy, gdy konieczna jest wymiana opony na nową. Zawsze działamy skutecznie i proponujemy tylko i wyłącznie takie rozwiązania, które będą dla Ciebie satysfakcjonujące!

Wulkanizacja TIR to szeroki zakres usług, w których skład wchodzą m.in. serwisowanie, wymiana filtrów czy naprawa ogumienia. Wybierz jakość, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Wyważanie kół – kiedy należy to zrobić?

Zadajesz sobie pytanie- kiedy należy wyważyć koła? Wykonanie tej usługi zaleca się:

  • Co najmniej 2 razy w ciągu roku, szczególnie podczas sezonowej wymiany opon
  • Po przejechaniu każdych 10 000 km
  • Podczas dłuższej jazdy po nierównej nawierzchni (zwłaszcza jeśli odczuwasz drgania kierownicy lub całego nadwozia)
  • W przypadku jazdy samochodem w niesprzyjających warunkach np. po błocie lub śniegu

Pamiętaj, że wyważanie kół ma duże znaczenie, ponieważ jazda samochodem po niewyważonych kołach znacznie obniża komfort jazdy, zmniejsza przyczepność oraz zdecydowanie wydłuża drogę hamowania. Co więcej? Gdy koła nie są wyważone, szybciej zużywają się także opony oraz elementy podwozia m.in. łożyska kół i amortyzatory. Interesuje Cię profesjonalne wyważanie kół? Wulkanizacja TIR to najlepszy wybór! Nasi pracownicy wykonują tą usługę szybko, sprawnie i skutecznie.

Wulkanizacja TIR – mobilny serwis

Nasza oferta obejmuje w swoim zakresie usprawnianie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, w których doszło do uszkodzenia opony. Co ciekawe, najczęstsze awarie ogumienia w samochodach TIR spowodowane są używaniem opon bieżnikowanych. Niestety, jest to rodzaj opon zdecydowanie bardziej narażony na odklejenie się bieżnika podczas jazdy! Oczywistą rzeczą jest, że samochód bez jednej opony nie może w bezpieczny sposób poruszać się po do drodze. We wszystkich wyżej wymienionych przypadkach, kompleksową pomoc oferuje wulkanizacja TIR. Nasza flota to nowoczesne samochody wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie- oferujemy sprawną naprawę i przystępne ceny. Służymy fachową pomocą przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu i 24h/ na dobę!

Mobilna wulkanizacja TIR – szereg zalet

Powinieneś wiedzieć, że mobilną wymianę opon w samochodach ciężarowych wyróżnia wiele zalet. Wśród największych znajdują się m.in.:

  1. Szeroki zakres usług- wymiana opon, wyważanie kół, naprawa ogumienia to usługi dedykowane nie tylko kierowcom aut osobowych, ale również ciężarowych, autobusów i maszyn rolniczych.
  2. Dzięki szybkiej naprawie usterki, samochód może szybko wrócić na trasę.
  3. Znaczna redukcja strat, jakie wynikają z przestojów.
  4. Łatwa i prosta obsługa jeśli chodzi o zgłoszenie awarii-  dzisiaj można skorzystać z wielu możliwości powiadomienia mobilnej wulkanizacji o problemach z samochodem.

Wulkanizacja TIR to profesjonalizm w 100%! Gwarantujemy szybką realizację powierzonego nam zadania oraz indywidulane podejście do każdego Klienta. Jeśli zależy Ci na sprawnej i skutecznej pomocy, koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem wulkanizacyjnym. Zadbamy o to, abyś mógł kontynuować jazdę w bezpieczny sposób. Zapraszamy.

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku