Wulkanizacja samochodów ciężarowych

Zmieniające się a zrazem rosnące wymagania społeczeństwa łączą się z oczekiwaniami profesjonalnych i kompleksowych usług, obejmujących różne dziedziny m.in. transport czy usługi serwisowe. Na kompleksowość postawiła wulkanizacja samochodów ciężarowych, która od wielu lat systematycznie się rozwija, proponując Klientom najwyższy poziom usług wulkanizacyjnych. Naszą firmę wyróżnia elastyczność, która pozwala na dostosowanie rozwiązania do indywidulanych potrzeb. Usługi wulkanizacyjne proponowane przez nasz serwis przeznaczone są dla takich pojazdów jak m.in. samochody ciężarowe, naczepy, cysterny a także maszyny budowlane. Wulkanizacja opon pojazdów ciężarowych, podobnie jak innych pojazdów, wymaga pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę, a ponadto ogromnej precyzji i skupienia. Takie połączenie pozwala uzyskać najwyższej jakości usługi, które stanowią priorytet wulkanizacji samochodów ciężarowych!

Naprawa opon w samochodach ciężarowych – bogata wiedza i doświadczenie!

Jesteśmy firmą mogącą pochwalić się wieloletnim, bogatym doświadczeniem w wulkanizacji samochodów ciężarowych, które przekłada się na najwyższy poziom świadczonych przez nas usług z zakresu wulkanizacji samochodowej, dzięki której wymieniamy bądź naprawiamy opony ciężarowe nie tylko na drodze, ale także bezpośrednio u Klienta! Stawiając na wulkanizacja samochodów ciężarowych, każdy Klient może liczyć na uczciwe podejście, fachowe doradztwo oraz skuteczne i szybkie naprawy.

Oferta naszego serwisu obejmuje cały zakres napraw opon pojazdów ciężarowych m.in. wulkanizacja TIR, mobilna wulkanizacja TIR, naprawa i wymiana opon TIR, brak powietrza w kole czy przebita opona.

Wulkanizacja samochodów ciężarowych – zalety

Główną specjalizacją naszej firmy to wulkanizacja samochodów ciężarowych. Prowadzimy również mobilny serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze lub u Klienta. Dojeżdżamy do miejsca awarii błyskawicznie zaraz po otrzymaniu zgłoszenia. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymasz bardzo wiele korzyści m.in.:

  • Konkurencyjne ceny- nasz serwis opon ciężarowych jest o 50% tańszy niż inne serwisy, w tym również zagraniczne
  • Błyskawiczna reakcja- jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
  • Dysponujemy mobilnym warsztatem dla opon ciężarowych TIR- jeśli Twój pojazd potrzebuje pomocy, nasi specjaliści to naprawią.

Oferujemy kompleksowy serwis opon ciężarowych na terenie Warszawy i okolic. Zapewniamy wymianę opon, pompowanie kół, ustawianie zbieżności, wyważanie koła oraz wiele innych usług wulkanizacyjnych.

Serwis opon ciężarowych – rozwiązanie szyte na miarę potrzeb Klientów!

Wielu samochodom ciężarowym podczas pokonywania codziennych, czasem bardzo dalekich tras przydarzają się niespodziewane usterki opon. W przypadku, gdy najbliższy zakład wulkanizacyjny oddalony jest o kilka bądź kilkanaście kilometrów, taka sytuacja może okazać się bardzo kłopotliwa. Może- ale nie musi! A wszystko dzięki usługom, jakie świadczy wulkanizacja samochodów ciężarowych. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie będziesz nas potrzebował. Przyjeżdżając na miejsce awarii jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność i na różne, nawet najbardziej skomplikowane i ekstremalne sytuacje. W naszych pracach serwisowych wykorzystujemy najnowocześniejszy i profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Z kolei nas fachowcy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie, dzięki czemu masz pewność, że każda usterka opon zostanie szybko i rzetelnie naprawiona. Co więcej? Dzięki pomocy udzielonej przez nasz serwis opon ciężarowych, będziesz mógł wyruszyć w dalszą podróż, nie martwiąc się o bezpieczeństwo!

Zaufało nam już wielu kierowców! Indywidulane podejście do każdej awarii oraz maksymalne zaangażowanie w ich usuwanie sprawiają, że grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa. Skontaktuj się z nami- w razie niespodziewanej awarii opon, wulkanizacja samochodów ciężarowych przybędzie Ci na pomoc. Czekamy na Twój telefon. Możesz skontaktować się z nami w dowolny sposób i w dowolnym terminie. Zapraszamy!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku