Wulkanizacja Autobusy Autokary

Wulkanizacja Autobusy Autokary to profesjonalny serwis wulkanizacyjny- kompleksowo zadbamy o Twoje ogumienie, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze! Naszym Klientom oferujemy komfortowe rozwiązanie, które eliminuje stanie w kolejkach, szczególnie podczas trwania sezonowej wymiany opon. Posiadamy specjalnie przygotowany pojazd, który pozwala nam wykonywać wszystkie usługi zarówno u Klienta pod domem, w miejscu awarii, jak i pod siedzibą firmy. Wystarczy tylko się z nami skontaktować a nasi doświadczeni pracownicy omówią szczegóły, ustalając miejsce i termin wizyty!

Profesjonalna Wulkanizacja Autokarów

Nasz warsztat wyposażony jest w profesjonalny sprzęt umożliwiający wykonanie wszelkich czynności serwisowych ogumienia w autobusach i autokarach. Serwis kół w Warszawie to kompleksowa oferta związana z montażem, konserwacją, naprawami oraz przechowywaniem opon. Co więcej? Wulkanizacja Autobusy Autokary dysponuje sprzętem umożliwiającym komputerowe wyważanie kół niezależnie od ich wielkości! Oferta naszego serwisu obejmuje mobilny serwis kół do autobusów, samochodów ciężarowych a nawet maszyn budowalnych i rolniczych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest kwestia bezpieczeństwa, szczególnie w przypadku autobusów i autokarów miejskich i turystycznych. Realizujemy całościowe usługi w zakresie naprawy/ wymiany ogumienia a także weryfikujemy stan techniczny posiadanych opon. Dzięki naszemu odpowiedniemu przygotowaniu, wiedzy i fachowości zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. To co nas wyróżnia to szybkość w działaniu, gdyż dobrze wiemy, jak ważna jest szybka reakcja w przypadku awarii i zapewnienie potrzebnych napraw- sprawnie i co najważniejsze z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Naprawa opon w samochodach ciężarowych, autobusach i autokarach to jedna z głównej gałęzi naszej działalności, w której specjalizujemy się od wielu lat. Wybierając Wulkanizacja Autobusy Autokary, możesz być pewien najlepszej jakości usług wulkanizacyjnych, z zachowaniem konkurencyjnych cen!

Mobilna wulkanizacja Autobusów i Autokarów

Mobilna wulkanizacja na terenie Warszawy i pobliskich okolic! Dzięki temu, że nasi specjaliści pracują przez całą dobę, w każdej chwili możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy. Jeśli problem z autokarem czy autobusem pojawi się nagle, wystarczy zadzwonić, a błyskawicznie dotrzemy na miejsce. Co istotne? Dzięki temu, że działamy przez całą dobę, reagujemy bardzo szybko o każdej porze, i likwidujemy zagrożenia dla zdrowia i życia pasażerów i kierowcy autobusu. Wsparcie przy wymianie opon, które oferujemy jest nieocenione dla wszystkich, którzy nie chcą dużo wydawać, a jednocześnie wysokiej jakości usługi.

Gdy świadczymy mobilną wulkanizację, wyróżniamy się na tle całej konkurencji indywidualnym podejściem do każdego Klienta i sprawy, błyskawicznym działaniem i fachową naprawą. Warto dodać, iż Wulkanizacja Autobusy Autokary współpracuje tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, które w bardzo krótkim czasie dostarczają nam wszystkie potrzebne części samochodowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi Klienci nie muszą długo czekać na realizację usługi!

Naprawa opon w autobusach

Zastanawiasz się na czym polega wymiana opon w autobusach i autokarach? Dzięki wykorzystywanej przez nas technologii możemy skutecznie naprawić Twoje opony. Pamiętaj, że nie zawsze istnieje potrzeba wydawania pieniędzy na nowe ogumienie. W ramach wulkanizacji oferujemy zarówno naprawę opon na zimno, jak i na ciepło. W zależności od potrzeb i rodzaju usterki, dobieramy odpowiednią metodę do Klienta. Naprawione przez naszych specjalistów opony odznaczają się wysoką trwałością!

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wulkanizacji zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami- osobiście w serwisie bądź za pośrednictwem znajdującego się na naszej stronie numeru telefonu lub maila. Wulkanizacja Autobusy Autokary jest zawsze do Państwa dyspozycji- chętnie służąc pomocą i fachowym doradztwem.

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku