Profesjonalna wymiana opon ciężarowych

Interesuje Cię profesjonalna wymiana opon ciężarowych? Jesteś w bardzo dobrym miejscu! Nasza oferta to szeroki zakres usług wulkanizacyjnych dla samochodów ciężarowych. Zapewniamy najwyższą jakość i pełen profesjonalizm, dzięki czemu możemy cieszyć się ogromnym zaufaniem naszych Klientów. Pamiętaj, iż odpowiednio wykonana naprawa opon ciężarowych umożliwia ich dalsze użytkowanie. Co istotne? W żadnym wypadku nie zaleca się naprawy usterki opon na własną rękę, ponieważ nieumiejętne usuwanie przedmiotów wbitych w koło może spowodować wystrzał opony! Jeśli poszukujesz sprawdzonej i rzetelnej firmy wulkanizacyjnej, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Profesjonalna wymiana opon ciężarowych to jedna z naszych głównych specjalizacji. Klientom oferujemy m.in.:

 • Wymianę i montaż kół
 • Wyważanie kół
 • Naprawę uszkodzeń opon
 • Fachowe doradztwo w zakresie eksploatacji ogumienia
 • Oraz wiele innych

Kompleksowa naprawa wszystkich samochodów

Bogate doświadczenie, zdobyte umiejętności oraz wieloletnia praktyka pozwala nam z dużym powodzeniem naprawiać samochody wszystkich marek! Profesjonalna wymiana opon ciężarowych to Twój strzał w 10. Niezależnie, czy Twój samochód jest już po zakończeniu okresu gwarancyjnego, czy jest pojazdem kilkuletnim, zawsze możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo. Proponujemy tylko i wyłącznie najbardziej optymalne rozwiązania dla naszych Klientów. Nigdy nie zalecamy napraw, które są niekonieczne, dzięki czemu nie narażamy Klientów na niepotrzebne wydatki! Korzystając z usług naszej firmy możesz być pewien, że Twój samochód ciężarowy jest w najlepszych rękach.

Co więcej? Wulkanizacja dla samochodów ciężarowych to także kompleksowa pomoc na każdym etapie! Satysfakcję i zadowolenie Klientów stawiamy na 1 miejscu, dlatego staramy się spełnić wszystkie stawiane nam wymagania. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się firmą za pośrednictwem internetu lub telefonu. Oferujemy fachową pomoc poczynając od przeglądu pojazdu, wykrywaniu usterek a kończąc na skutecznej naprawie!

Naprawa opon w samochodach ciężarowych

Ważne! Naprawa opon w samochodach ciężarowych wiąże się ze specjalistyczną diagnozą. Wstępna diagnoza jest bardzo istotna, bowiem obejmuje w swoim zakresie szczegółową analizę wszelkich deformacji, awarii ogumienia oraz ewentualnych rozwarstwień. Należy pamiętać, że opony w samochodach ciężarowych o masie przekraczającej 3,5 tony muszą być trwałe i odporne! To bardzo ważna kwestia przede wszystkim ze względu na duże gabaryty i przenoszony ciężar. Opony w TIR-ach muszą być silne ponieważ narażone są zarówno na intensywną eksploatację, jak i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Aczkolwiek, to nie wszystko! Na dobrą kondycję i stan opon wpływa również technika jazdy. Profesjonalna wymiana opon ciężarowych to doskonałe rozwiązanie szyte na miarę potrzeb kierowców. Powinieneś wiedzieć, że opony wielkogabarytowe powinny być regularnie poddawane przeglądom. Zatem, jeśli potrzebujesz pilnej wymiany opon ciężarowych- nie zastanawiaj się dłużej, skontaktuj się z naszym serwisem wulkanizacyjnym!

Profesjonalna naprawa opon na zimno i na gorąco

Naprawa opon w samochodach ciężarowych na zimno polega na uszczelnieniu otworów pojawiających się w środkowej części bieżnika. Dużą zaletą tego tej metody jest to, że sama naprawa trwa stosunkowo krótko i nie wymaga zdejmowania opony z felg. Co więcej? Takie rozwiązanie umożliwia niemal natychmiastową eksploatację. Z kolei jeśli chodzi o naprawę opon w TIR-ach na gorąco, dotyczy ona w szczególności usunięcia uszkodzeń opony. Zastanawiasz się czym różnią się od siebie obie metody? Otóż, Naprawa na gorąco to proces długotrwały, który wymaga zdjęcia opony z felgi. Opony naprawiane tym sposobem są gotowe do eksploatacji po upływie około 2h!

Profesjonalna wymiana opon ciężarowych – dlaczego warto wybrać nasz serwis wulkanizacyjny?

Wśród największych zalet naszego serwisu wulkanizacyjnego można wymienić m.in.:

 • Dysponujemy nowocześnie wyposażonym warsztatem
 • W pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie innowacyjne rozwiązania technologiczne
 • Stawiamy na ciągle szkolenia i rozwój
 • Stosujemy najwyższej jakości narzędzia
 • Spełniamy potrzeby i wymania nawet najbardziej wymagających Klientów
 • Oferujemy najbardziej efektywne kosztowo i najbardziej optymalne rozwiązania

Profesjonalna wymiana opon ciężarowych to bardzo dobre rozwiązanie! Powierzając nam swój samochód, nie musisz martwić się o nic- zapewniamy szybką i sprawną naprawę, konkurencyjne ceny oraz bardzo miłą obsługę. Jesteśmy pewni, że w naszym serwisie znajdziesz usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku