Mobilny serwis opon TIR

Mobilny serwis opon TIR to usługa, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony kierowców. Zastanawiasz się dlaczego? Otóż, profesjonalne usługi wulkanizacyjne to możliwość naprawy opon na miejscu, pod wskazanym przez Klienta adresem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest niemal natychmiastowe kontynuowanie dalszej jazdy. Należy zaznaczyć, iż zespół naszych pracowników to tylko i wyłącznie najlepsi specjaliści w branży. Z kolei wykwalikowana kadra specjalistów oraz najnowocześniejszy sprzęt to główna domena naszego serwisu. Szybko i sprawnie dojeżdżamy do Klientów i skutecznie naprawiamy każdą usterkę, która związana jest z kołami i oponami. Jeśli nagle spotkała Cię awaria na drodze- nie zastanawiaj się dłużej, zadzwoń i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Mobilna wulkanizacja TIR

Mobilny serwis opon TIR ma bardzo duże znaczenie, szczególnie w obecnym czasie, kiedy tak istotna jest specjalistyczna naprawa samochodów ciężarowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zdobytym umiejętnościom naszych pracowników, możesz być pewien szybkiej i skutecznej naprawy każdej awarii! Nasz serwis tworzą wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy jako główny priorytet stawiają sobie zadowolenie Klientów z osiągniętych efektów naprawy. Co więcej? Do każdego Klienta pochodzimy w sposób indywidulany, co pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Powinieneś wiedzieć, ze naprawa samochodów ciężarowych to nasza pasja! Dlatego też, każde powierzone nam zadanie realizujemy z dużą starannością i precyzją. Zaletą naszego mobilnego serwisu opon TIR są również bardzo atrakcyjne ceny, zdecydowanie niższe, niż w innych serwisach samochodowych. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu ciężarówek nasi pracownicy są w stanie dojechać do Klienta w bardzo krótkim czasie! Wysoka jakość świadczonych usług oraz przystępne ceny sprawiły, że dzisiaj jesteśmy jednymi z najlepszych serwisów wulkanizacyjnych.

Mobilny serwis opon TIR – zakres usług

Czy wiesz, że zakres świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki? Naszą główną specjalizacją jest przede wszystkim mobilny serwis samochodów TIR. Ważne! Korzystając z usług profesjonalnej firmy wulkanizacyjnej, zyskujesz gwarancję kompleksowej obsługi. Zajmujemy się naprawą ciężarówek wszystkim marek m.in. MERCEDES, VOLVO, IVECO. Zawsze jesteśmy odpowiednio przygotowani, aby szybko działać, dzięki czemu Klienci mogą w trasę w krótkim czasie! Mobilny serwis opon TIR to nie tylko podstawowa pomoc w zakresie naprawy opon i dętek- realizujemy także kompleksowe usługi np. całkowitą wymianę opon i kół wraz z wyważaniem dla samochodów ciężarowych, TIR czy autobusów. Nasz nowocześnie wyposażony serwis posiada specjalistyczny podnośnik oraz maszyny do zakładania i wyważania, z których możesz skorzystać każdego dnia. Zapewnimy Ci bezpieczną i bezproblemową podróż!

Kompleksowa pomoc drogowa

Wybierając nasz warsztat samochodowy, stawiasz na jakość, doświadczenie i skuteczność! Jesteśmy serwisem wulkanizacyjnym pełnym profesjonalizmu i nowoczesnej technologii. Zdobyte doświadczenie i lata praktyki pozwalają nam wspierać i pomagać zarówno kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych, jak i TIR-ów. Gwarantujemy błyskawiczną pomoc na miejscu, bez konieczności wizyty w stacjonarnym serwisie. Oferujemy zatem rozwiązanie, które jest bardzo korzystne dla wielu kierowców, szczególnie w przypadku usterki na trasie.

Co ważne? Niestety awaria opon to jedna z najczęstszych przyczyn wzywania pomocy drogowej. To awarie, które mogą przytrafić się każdemu, o każdej porze dnia i nocy. Tego typu usterki nie pozostają bez śladu, ponieważ uniemożliwiają dalszą podróż! Ponadto, stwarzają poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Gdy dochodzi do uszkodzenia opony w trasie, często niemożliwe jest dotarcie samochodem do serwisu wulkanizacyjnego. Dlatego też, mobilny serwis opon TIR cieszy się tak dużą popularnością wśród kierowców. Wybór naszej firmy to najlepsze rozwiązanie, szczególnie w sytuacjach kryzysowych!

Mobilny serwis wulkanizacyjny           

Mobilny serwis opon TIR to profesjonalny serwis wulkanizacyjny z wieloletnim doświadczeniem, świadczący usługi na najwyższym poziomie. Każdego dnia pracujemy nad dalszym rozwojem naszego zaplecza technicznego. Rzetelnie i odpowiedzialnie realizujemy każde powierzone nam zadanie, przywiązujemy szczególną uwagę do tego, aby Klient korzystający z naszych usług był zadowolony!

Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy wulkanizacyjnej, koniecznie zapoznaj się z ofertą mobilnego serwisu opon TIR! Zaufaj specjalistom i skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Adres i dane

Al. Jerozolimskie 59
00-697 Warszawa
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Kontakt

510 319 004

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://mobilnyemikal.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku